Atatürk Havaalanı Boşaltma Tarihi Yine Ertelendi

Yeni havaalanının tamamlanmasıyla birlikte gözler Atatürk havaalanındayıd. Ha taşındı ha taşınacak derken daha önce 2 defa ertelenmiş olan taşınma işlemi bir kere daha ertelendi. Bunun neden böyle yapıldığı ise henüz bilinmiyor!

Atatürk Havaalanı Boşaltma Tarihi Yine Ertelendi
Atatürk Havaalanı Boşaltma Tarihi Yine Ertelendi İbrahim Kaplan
Bu içerik 88 kez okundu.
Advert

Birkaç aydır sürekli ertelenen taşınma işlemi bir kere daha ertelendi ve yeni taşınma tarihi olarak Nisan ayı gösterildi. Normalde 3 Mart 2019'da atatürk havalimanında bulunan evraklar, malzemeler yeni havalimanına taşınması gerekiyordu. Fakat nedendir bilienmez bir kere daha erteleme yapıldı.

Açılışı 29 Ekim 2018'de yapılan İstanbul Havalimanı için daha önce 31 Aralık 2018 ve 3 Mart 2019 olmak üzere iki defa taşınma tarihi belirlenmiş ve bu iki tarihte de taşınma işlemi yapılmamıştı. Havaalanı yetkililerince yapılan yeni açıklamaya göre taşıma işlemi 3 Mart'ta gerçekleşmeyecek ve Nisan'ın sonlarına doğru mümkün olacağı belirtilmişti.

Bunun böyle olmasında seçim çalışmalarının etkili olabileceği düşünülüyor. Ayrıca türk hava yolları da taşınma işlemlerine göre uçuşlarını planlamış durumdadır. Henüz resmi bir açıklama yapılmış durumda değildir.

istanbul havaalanı atatürk havaalanı 31 mart seçimleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X