Barış Manço Anma Gecesinde Aydilge Sahne Aldı

Caddebostan Kültür Merkezi'nde ölümünün 20. yılında sevenleri yalnız bırakmadı. Aydilge barış manço şarkılarıyla sahne alırken ailesi de gidişinden dolayı üzüntülerini dile getirdi.

Barış Manço Anma Gecesinde Aydilge Sahne Aldı
Barış Manço Anma Gecesinde Aydilge Sahne Aldı İbrahim Kaplan
Bu içerik 95 kez okundu.
Advert

Bir dizi etkinlikle Caddebostan Kültür Merkezi'nde anılan Barış Manço gecesinde Aydilge sahne alırken, eşi Lale Manço, oğulları Doğukan ve Batıkan Manço ile birlikte onlarca seveni geceye dahil oldu. Barış Manço'ya olan sevgiyi görmek isteyenler etkinlik gecesinde salona sığmayan insanlara bakabilirler. Birçok kişi salonda yer kalmaması nedeniyle dışarıdan programı izlemeye devam etti.

Lale Manço, Barış Manço'ya olan özleminin her geçen gün daha da arttığını söyleyerek 3 günden bu yana Barış Manço evinde kaldıklarını ve gidip gelen kişilerin günden güne arttığını ve bu nedenden dolayı daha büyük salonlara ihtiyaçları olduğunu vurguladı.

Batıkan Manço ise Barış Manço'nun aralarından ayrılmasının üzerinden 20 yıl geçtiğini ve ailelerinin gittikçe büyüdüğünü belirtti. 10 yıl önce BArış Manço'yu anma etkinliklerine katılanların şimdilerde evlendiğini ve artık çocuklarıyla birlikte programlara katıldığını belirterek "ailemiz gittikçe büyüyor" yorumunda bulundu.

Aydilge Barış Manço Şarkıları Söyledi

Aydilge, dağlar dağlar şarkısıyla gecede şarkı söyleyerek Barış Manço'yu andı. Sonrasında ise bizler Barış Manço gibi isimlerin yerini alamıyoruz, dolduramıyoruz. Onlar 7'den 70'e herkes tarafından sevilen isimlerdir.

Aydilge sözlerine "darısı başıma" diyeceğim, demek isteyeceğim fakat ona yetişmenin mümkün olmadığını, onunla yüz yüze görüşmenin nasip olmadığını fakat oğullarının da tıpkı onun gibi pozitif insanlar olduğunu biliyorum diyerek devam etti.

barış manço aydilge doğukan manço
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X