Adanalı Adam Eşini İnşaat Demiriyle Dövdü!

Adana'da akıllara zarar bir olay yaşandı. Hamza Ç. isimli bir şahıs, eşinin kendisini aldattığını düşünerek! inşaat demiriyle 30 dakika boyunca dövdü. Sonra da pişkin pişkin merdivenden düştü diyerek kendisini savundu.

Adanalı Adam Eşini İnşaat Demiriyle Dövdü!
Adanalı Adam Eşini İnşaat Demiriyle Dövdü! İbrahim Kaplan
Bu içerik 96 kez okundu.
Advert
Haberin videosu için tıklayın!

Adana'nın Sarıçam ilçesine bağlı Organ Gazi mahallesinde meydana geldi. Hamza Ç. isimli şahıs, evde bulunan çocuklarının yanında 13 yıllık eşi S.Ç.'yi kendisini aldattığını düşündüğünden dolayı yarım saat boyunca inşaat demiriyle dövdü. Kadının vücudunda morarmamış nokta kalmamış desek abartmış olmayız.

Dayak yedikten sonra bir fırsatını bularak komşusunun evine gitti ve sonrasında ise hastaneye götürüldü. Doktora ise ölüm korkusu olduğundan dolayı yani eşinin kendisini öldüreceğini düşündüğünden dolayı merdivenden düştüğünü söyledi. Doktor taburcu ettikten sonra kocası ile birlikte evlerine geri döndüler fakat kadının ağrıları hala devam ediyordu.

Talihsiz kadın, kocası işe gittikten sonra baba evini arayarak yardım istedi. Artık dayanamadığını, kendisinin evden alınmasını ailesinden istedi. Anne ve baba kızlarını almaya gittiklerinde gördükleri karşısında şaşkına döndüler. Önce kızlarını eve götürdüler, sonra polise şikayette bulunup 5 Şubat'ta ise artan ağrılardan dolayı hastaneye gittiler.

 

Kadının şikayeti üzerine emniyet güçleri Hamza Ç.'yi tutuklayıp karakola götürdüler. Karakolda verdiği ifade de ise karısının kendisine iftira attığını, onu dövmediğini ve merdivenden düştüğünü iddia etti. Daha sonra kadın, kocasının ailesi tarafından tehdit edildiğnden dolayı davasından vazgeçtiği iddia edildi.

 

 

adana kadın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ibrahim     2019-02-20 Ulan şerefsiz kitapsız. Hangi kitapta yazar kadına el kaldırmak. Sen nasıl bir mahluksun ki kendi kuruntuların yüzünden kadını bu hale getirmişsin. Kim bilir sen dışarı çıktığında ne haltlar yiyorsun ki karın içinde aklına türlü türlü şeyler getiriyorsun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X