Ziraat Bankası Seracılık Paketi Çiftçileri Sevindirdi!

Ziraat Bankası, çiftçilere yönelik çalışmaların devam ettiğini belirterek seracılık paketini açıkladı. Buna göre toplamda 7 yıla kadar vade verilecek ve ödeme kolaylığı sağlanacaktır.

Ziraat Bankası Seracılık Paketi Çiftçileri Sevindirdi!
Ziraat Bankası Seracılık Paketi Çiftçileri Sevindirdi! Murat Kılıç
Bu içerik 84 kez okundu.
Advert

Ziraat Bankası genel müdür Hüseyin aydın tarafından seracılık işiyle uğraşanlara sevindirici bir haber geldi. Aydın, yaptığı açıklamada seracılar için 7 yıla kadar vade verileceğini ve ödeme kolaylığının sağlanacağını belirtti.

Aydın sözlerine verilecek olan vadenin yatırım kredisi için olduğunu söyledi. Açacağınınız ya da açmayı planladığınız seraya göre vade alacaksınız. İşletme kredisi almak isteyenler için de planlarının olduğunu söyleyen Aydın, bunu da 14'e böleceklerini açıkladı.

Bugün dahil olmak üzere kredi uygulaması tüm ziraat bankası şubelerinde başlamış durumdadır. Toplamda 10 milyıon türk lirasına kadar yatırım yapacaklara hazineden de desteğin geleceğini belirtti.

Bu haberin aslında Berat Albayrak tarafından dün yapmış olduğu bir TV konuşmasında düşük faizli, hazine tarafından desteklenebilecek bir kredi sunulacağını ve bunun da Ziraat Bankası tarafından yapılacağını söyledi.

Ayrıca bakan Berat Albayrak, yüksek gıda fiyatlarıyla mücadele edebilmek için yakın bir zamanda belediyelerin de sebze ve meyve satacaklarını ve bunun çok yakın bir tarihte olacağını söyledi.

ziraat bankası seracılık kredisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X