Tarkan ile Pınar Tevetoğlu Boşanıyor mu? Detaylar Netleşti!

Megastar Tarkan ile eşi Pınar Tevetoğlu arasında yaşanan bazı sorunlardan dolayı boşanma kararı aldıklarını, aralarının iyi olmadığı ve bir süredir Tarkan'ın bir otelde kaldığı magazin dünyasında konuşuluyordu. Konuyla alakalı olarak ilk açıklama geldi...

Tarkan ile Pınar Tevetoğlu Boşanıyor mu? Detaylar Netleşti!
Tarkan ile Pınar Tevetoğlu Boşanıyor mu? Detaylar Netleşti! Murat Kılıç
Bu içerik 147 kez okundu.
Advert

Tarkan, kendisi ve eşi hakkında son zamanlarda ortaya çıkan iddialar ile alakalı ilk defa konuştu. Pınar Tevetoğlu ile aralarında kriz çıktığını ve bundan dolayı da boşanacaklarını iddia eden kişilin bu iddialarının asılsız olduğunu söyleyen Tarkan sonrasında ise "Mutluyuz ve bir sorunumuz yok" açıklamalarını yaptı.

Yine magazin dünyasında dolaşan dedikodulara göre Tarkan'ın birkaç haftadır evinde değilde otel de kaldığı söyleniyordu. Bununla alakalı da konuşan Tarkan "Kızımla beraber Almanya'da bulunan evde kalıyoruz. Çok mutluyuz. Ailem de yanımda ve hiç bir sorunum yok" açıklamalarını yaptı.

Tarkan ve Pınar Tevetoğlu çiftinin yılbaşından birkaç gün sonra Almanya'da bulunan evlerine gidip orada kaldıklarını ve Şubat ayının soınlarına doğru ise İstanbul'a geri dönecekleri konuşuluyordu. Tarkan Almanya Köln'de bulunan evi ise eşinin isteği üzerine yaklaşık 3.5 milyon TL karşılığında satın almıştı.

Tarkan ve Pınar Tevetoğlu'nun 6 ay önce dünyaya gelen kızları Liya ile mutlu bir şekilde yaşadıkları ve hiç bir sorunun olmadığı belirtildi. Şimdilerde 46 yaşında olan Tarkan 29 Nisan 2016'da evlenmişti.

tarkan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X