İrem Helvacıoğlu, Ece Erken ve Bircan Bali'ye Dava Açtı!

Sen anlat karadeniz dizisinin başrol oyuncusu irem helvacıoğlu yani dizideki bilinen adıyla Nefes, kendisi hakkında konuşan Ece Erken ve Bircan Bali'ye tam 100 bin TL değerinde maddi ve manevi tazminat davası açtı.

İrem Helvacıoğlu, Ece Erken ve Bircan Bali'ye Dava Açtı!
İrem Helvacıoğlu, Ece Erken ve Bircan Bali'ye Dava Açtı! Murat Kılıç
Bu içerik 90 kez okundu.
Advert

Ece Erken ve Bircan Bali, söylemezsem olmaz programının suncuları olarak ATV'nin sen anlat karadeniz isimli dizisinde nefes karakterini canlandıran irem helvacıoğlu hakkında söylediklerinden dolayı haklarında 100 bin tl'lik hem maddi hem de manevi tazminat davası açıldı.

Dava dilekçesinde irem helvacıoğlu hakkında reklam yüzü olduğu bir firmanın çekimleri sonrasında, firmanın irem hanıma tahsis ettiği korumlarlarda dolayı kendisine "yeni yetme", "ukala" gibi hakaretvari ifadeleri kullandıklarından dolayı hem maddi hem de manevi tazminat davası açıldığı belirtildi.

Ayrıca irem helvacıoğlu hakkında sette kendisinin kimsenin sevmediği söylendiği ve bu iddiaların tamamen asılsız olmakla birlikte söz konusu çalışanlarla alakalı olarak kendilerine cevap hakkı verileceği de belirtilmiştir.

İrem Helvacıoğlu Kimdir?

Almanya'da 1990'da dünyaya gelen irem helvacıoğlu müjdan gezen sanat merkezinde tiyatro bölümünden mezun olarak eğitimini tamamlamıştır. İlk defa Behzat Ç. isimli dizide karşımıza çıkan İrem Helvacıoğlu sonraları No:309, Güneşin Kızları, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde de rol almıştır. Şimdilerde ise ATV'nin en çok sevilen dizisi olan Sen Anlat Karadeniz dizisinde başrol oyuncusu olarak Nefes karakterini canlandırmaktır.

ece erken bircan bali irem helvacıoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X